Hakkımızda Sayfası

  • Blog Header Image

MİSYONUMUZ

Ülkemizde yaşayan her bireyin dünya üretkenliğine ve gelişimine katkı sağlaması, dünyaya bir ilerleme katmak adına çalışmalar yapması gerektiğine inanıyoruz. MEUTechSports ailesi olarak maddi ve manevi destekçilerimiz sayesinde yılmaksızın bunun için çalışıyoruz.

  VİZYONUMUZ

İlgi ve uğraş alanımız olan teknoloji sektörünün gelişmelerini yakından takip ediyor, üretimini yaptığımız ürünlerimizi geleceğe uygun, çevre dostu, daha verimli, daha güvenli ve konforlu kullanılacak şekilde üretmeye özen gösteriyoruz.

MEUTECHSPORTS

2015 Yılında Mersin Üniversitesi Tarsus Teknoloji Fakültesi’nde kurulmuştur. Dünya üretkenliğine ve gelişine katkı sağlayarak, dünya gelişmelerine katkı sağlamayı kendine ilke edinmiş ve çalışmalarına bu yönde devam eden, takım çalışması halinde koordine olmuş bir ekiptir.2015 yılından bu yana çeşitli başarılar elde etmiş ve sosyal sorumluluk projeleri yerine getirmiştir.

2018 yılında Tarsus Teknoloji Ekibi olan ismini ilgi ve uğraş alanlarını genişletmeyi hedef alarak isim değişikliğine gitmiş ve ‘MEUTechSports’ ismini almıştır. İnsan önceliklerini benimseyerek geleceğe yönelik çalışmaları hayata geçirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.